Get Adobe Flash player
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Sulaukėme svečio iš Ispanijos

Kovo 28 – 31 dienomis į Girkalnio pagrindinę mokyklą stebėti darbo (job shadowing) atvyko INSTITUTO SERPIS matematikos mokytoja, direktoriaus pavaduotoja Consuelo Talavera Penaranda iš Valensijos miesto (Ispanija) pagal Erasmus+ programos (KA1) projektą (galimybė susipažinti su kolegų darbu Lietuvoje).

Vizito metu Girkalnio pagrindinės mokyklos administracija suteikė galimybę kolegei iš Ispanijos stebėti matematikos pamokas, kurias vedė pradinių klasių mokytojos Jūratė Jokubauskienė, Regina Klevinskienė, Laima Macaitienė, Jūratė Bružienė, matematikos mokytojos Ramutė Stonienė ir  Rita Petrošienė bei logopedė Vilma Aleksienė. Pedagogės dalijosi matematinio raštingumo, IT panaudojimu pamokoje metodais bei formomis, mokinių, turinčių spec. poreikių,  ugdymo gerąja darbo patirtimi. Anglų kalbos mokytoja Loreta Vaičiulienė pristatė vykdytus ir vykdomus tarptautinius projektus. Kolegė Consuelo Talavera Penaranda susipažino su mokinių vertinimu ir įsivertinimu, mokykloje naudojama TAMO platforma. Jai paliko įspūdį pradinių klasių mokytojų vedamos pamokos, jų struktūra, IT naudojimas.

Viešnią iš Valensijos domino Lietuvos švietimo sistema, sportas, kultūra, papročiai ir tradicijos. Ji lankėsi Raseinių krašto istorijos muziejuje, dalyvavo etnografinėje edukacijoje „Kiaušinių marginimas“. Consuelo Talavera Penaranda susipažino su Raseinių rajonu, viešėjo Šiluvoje. Į Ispaniją ji išsivežė gerus įspūdžius apie Lietuvą.

Tokie vizitai skatina mokytojus tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet ir kelti savo tarpkultūrinę kompetenciją, tobulinti komunikavimo užsienio kalba įgūdžius, informacinių technologijų raštingumą.

Pradinių klasių mokytoja Laima Macaitienė