Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Knygos skirtukas“

2019-03-15

Respublikinis vaikų kūrybinių darbų

konkursas „Knygos skirtukas“

Jau ketvirti metai kovo mėnesį  Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos erdvės pasipuošia įvairia technika pagamintais skirtukais. Tai respublikinio vaikų kūrybinių darbų konkurso „Knygos skirtukas“ darbeliai.

Konkurse dalyvavo  kūrybiniai darbai iš 18 respublikos bei rajono  bendrojo  lavinimo įstaigų. Net 55 pedagogai konsultavo, skatino domėtis savo krašto istorija, papročiais ir tradicijomis, plėtojo meninę, kūrybinę raišką, padėjo mokiniams sudalyvauti šiame konkurse. Šį  konkursą organizavo Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Mokyklos direktoriaus įsakymu sudaryta konkurso “Knygos skirtukas“ vertinimo komisija jau kovo 7 d. popietę  atliko atsakingą darbą- iš visų eksponuojamų skirtukų išrinko 25 knygos skirtukus-laureatus iš priešmokyklinio ugdymo grupių ir 1-4 klasių.

Jaunieji menininkai kovo 15 d. rinkosi į šventinę apdovanojimų popietę. Laureatai ir juos parengę mokytojai apdovanoti diplomais ir rėmėjų atminimų dovanėlėmis. Laureatų tarpe ir Girkalnio pagrindinės mokyklos mokinės-pirmokė  Greta Liogerpušytė  bei  ketvirtokė Meida Kriskutė.

Sveikiname visus laureatus!

PUG

Vanesa Lukošiūtė, PUG „Drugeliai“, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras, Irena Januškienė,;

Jogaila Paukštys, PUG „Boružiukai “, Raseinių lopšelis-darželis “Liepaitė“, Albina Kunigonienė;

Vakaris Žemaitis, PUG „Nykštukai“, Ariogalos lopšelis-darželis, Vijolė Lileikienė

Luknė Krištopaitytė, PUG Raseinių r. Ariogalos gimnazija, Diana Korsakienė;

Faustėja Višinskytė, PUG Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Vaida Naujokaitienė

1 klasė

Kajus Daktaras, 1c kl. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, Lina Baltrušaitienė

Skaistė Klimanskaitė, 1b kl. Kėdainių “Ryto“ progimnazija, Rasa Juknevičienė;

Jorestas Stoškus, 1b kl. Raseinių Šaltinio progimnazija, Giedrė Matusevičienė;

Greta Liogerpušytė, 1 kl. Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla, Jūratė Bružienė

Nedas Jonuška, 1b kl. Raseinių r. Ariogalos gimnazija, Gražina Seredienė

2 klasė

Justas Milašius,2 kl. Tauragės Šaltinio progimnazija, Jolanta Rimkuvienė;

Arnas Jasinskas, 2c kl. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, Vilma Miklienė

Luna Maslauskaitė, 2a kl. Raseinių Šaltinio progimnazija, Vitalija Barakauskienė

Emilija Vitko, 2b kl. Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla, Asta Vieraitienė

Eimilė Karpaitė, 2b kl. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Silva Vitauskienė

3 klasė

Gustė Skiudukaitė, 3a Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Raigeda Buzienė

Karina Kaminskaitė, 3d kl. Raseinių Šaltinio progimnazija, Jolita Marcinkienė;

Emilijus Karpauskas, 3 kl. Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija,Milda Grinevičienė;

Ema Petrauskaitė, 3a Raseinių Šaltinio progimnazija, Rita Diržienė

Aistė Damašauskaitė, 3b Raseinių Šaltinio progimnazija, Judita Dieninienė

4 klasė

Žygimantas Karpas, 4d kl. Raseinių Šaltinio progimnazija, Meilė Radavičienė

Meida Kriskutė, 4 kl. Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla , Laima Macaitienė

Matas Jurgelionis, 4d kl. Kėdainių “Ryto“ progimnazija, Raimonda Levanienė;

Vaiva Klapatauskaitė, 4a kl. Raseinių Šaltinio progimnazija, Aušra Čepauskienė;

Daivaras Lionikas, 4 kl. Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras, Lina Razmantienė

Nuoširdų „ačiū“ tariame rėmėjams: Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės  sveikatos  biurui, Girkalnio prekybos centro savininkams Aušrai ir Edmundui Ignatavičiams, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai.

Konkurso organizatoriai