Projektas ,,Dinamiškai tobulėjančios mokyklos inkliuzinis modelis”

Nuo šių metų mūsų mokykla kartu su 4 rajono mokyklomis bei Vilniaus Gabijos gimnazija dalyvauja bendrame projekte ,,Dinamiškai tobulėjančios mokyklos inkliuzinis modelis”, kuris finansuojamas iš ES lėšų. Bendru matematikos projektą vykdančių mokyklų sutarimu buvo nuspręsta giliau pasidomėti mokyklos matematikos ugdymo(si) sritimi. Šio projekto tikslas – pagerinti mūsų mokyklos matematikos ugdymo(si) aplinką, siekti, kad mokykloje mokiniui būtų malonu mokytis matematikos, o mokytojui – dirbti. Projektas vyks 2 metus. Tuo metu tėvai, mokiniai, mokytojai pildys anketas, kurių pagalba išsiaiškinsime, kokios yra mūsų mokyklos matematikos ugdymo (-si) stiprybės, o kuriuos aspektus matematikos pamokose reikėtų tobulinti, dalyvausime bendrose veiklose. Per 2 metus 3 kartus vyks kvalifikacijos tobulinimo mokymai, 3 stovyklos mokiniams, konsultacijos tėvams, bus organizuojama šeimų klubų veikla.

Vyresnioji matematikos mokytoja Rita Petrošienė