Projektas „Dinamiškai tobulėjančios mokyklos inkliuzinis modelis“

Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos pateiktam projektui „Dinamiškai tobulėjančios mokyklos inkliuzinis modelis (gerosios praktikos vadovas)“ parengtam pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos  fondų investicinių veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas iri žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę 09.2.1-ESFA-KK-728 „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“, įgyvendinti yra skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.

Projekto partneriai: Raseinių r. Šiluvos gimnazija, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija. Konsultuojanti mokykla – Vilniaus Gabijos gimnazija.

Projekto poreikis: pagerinti mokinių bendrojo ugdymo rodiklius, sukuriant inovatyvias ugdymo organizavimo ir ugdymo tobulinimo idėjas joms pritaikant naujausias tendencijas.

Projekto tikslas: Kompleksiškai įvertinus mokyklų ugdymo procesus, pagerinti Raseinių raj. mokinių bendrojo ugdymo pasiekimus kartu sustiprinant ir priartinant inkliuzinį ugdymą.

Projektas vykdomas 2017 m. gruodžio mėn. – 2019 m. gruodžio mėn.

Ramutė Stonienė