Pradinių klasių mokiniai paminėjo Vasario 16-ąją

Vasario 10 dienos rytas, Girkalnio pagrindinės mokyklos  pradinukams prasidėjo kiek kitaip, nei įprastai. Nes šią dieną mokykloje vyko integruota diena, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Visi  puikiai nusiteikę susirinkome į  šventiškai papuoštą klasę, kurioje  vyko  viktorina “Mano Lietuva”. Kaip tikri Lietuvos piliečiai, šventinį renginį pradėjome Lietuvos himnu,  sveikinimo žodžiais ir eilėmis Lietuvai. Ketvirtos klasės mokinės pristatė  išsamų pranešimą apie sunkų Lietuvos  kelią nuo akmens amžiaus iki valstybės atkūrimo  dienos. Nuotaikingai ir vaizdžiai  šventės dalyviai pakvietė pakeliauti po etnografinius Lietuvos regionus. Renginio metu, ne tik  vyresnieji pradinukai, bet ir pirmos, antros klasės mokiniai labai stengėsi savo žiniomis būti naudingais savo komandai ir pelnyti taškus. Viktorinos   atokvėpio valandėlių  metu deklamavome, dainavome ir šokome  vieni kitiems. Taip pasidžiaugdami, jog esame ne tik pažangūs ir atsakingi mokiniai, bet ir garbingi Lietuvos piliečiai.   Nuoširdus  ir didelis ačiū visiems dalyvavusiems ir buvusiems kartu šią šventišką akimirką.

Pradinių klasių mokytoja Jūratė Jokubauskienė