Paroda „Kalėdinė eglutė kitaip…“

Kokios Kalėdos be kalėdinės eglutės namuose, mokykloje? Tačiau argi nebūtų puiku išsaugoti medelį ir nekirsti jo vien tam, kad galėtume pasidžiaugti Kalėdine dvasia? Kalėdinė eglutė nebūtinai turi būti tikra – ją galima pasigaminti iš pačių įvairiausių daiktų ir bent tiek prisidėti prie gamtos tausojimo.

Vedini šios idėjos Girkalnio pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai kartu su savo tėveliais gruodžio 11 – 22 d.  dalyvavo kūrybinių darbų parodoje “Kalėdinė eglutė kitaip…”   Parodos dalyviai, pasitelkę savo fantaziją, kūrybiškumą bei kruopštumą, iš popieriaus, kankorėžių, kamštelių, kartono, makaronų ir įvairiausių kitų netradicinių medžiagų gamino įspūdingas kalėdines eglutes. Kurios papuošė mokyklos I aukšto fojė ir pradžiugino visą mokyklos bendruomenę.

Pradinių klasių mokytoja Jūratė Jokubauskienė