Nauji Erasmus+ programos projektai Girkalnio pagrindinėje mokykloje

Erasmus+ yra paskelbta  didžiausia ir sėkmingiausia Europos Komisijos švietimo ir jaunimo programa. Mūsų mokykla sėkmingai įgyvendino net penkis šios programos projektus. Džiugu paskelbti, kad Girkalnio pagrindinėje mokykloje 2018 – 2020 metais bus vykdomi dar trys šios programos projektai. Trumpai pristatome šiuos projektus ir kviečiame juose dalyvauti.

“Surfing our Roots”

Girkalnio pagrindinė mokykla 2018 metais pradeda įgyvendinti ir koordinuoti Erasmus+ programos KA229 veiksmo projektą “Surfing our Roots”, skirtą geriau pažinti vietinį bei UNESCO paveldą. Mūsų mokykla ir projekte dalyvaujančios mokyklos – iš Portugalijos, Graikijos, Nyderlandų ir Turkijos – lankys paveldo objektus, atliks užduotis, nadodamiesi IT kurs įdomius produktus. Mokiniai turės galimybę lankytis partnerių šalyse, pamatyti  ten esančius UNESCO paveldo objektus. (nuo 7 iki 16 metų)

“Digi Schools”

“Digi Schools” – Erasmus+ programos KA229 veiksmo projektas, koordinuojamas mokyklos iš Vokietijos. Šiame projekte be mūsų dalyvauja mokyklos iš Italijos, Čekijos, Turkijos ir Vokietijos. Mokytojai ir mokiniai projekto metu įsteigs Klubą,  pamokose daugiau naudos  skaitmenines technologijas, kurs savo ‘blogus’. Šio projekto metu mokiniai turės galimybę savaitę praleisti partnerių mokyklose. (nuo 12 iki 16 metų)

“Let’s talk about Syria”

“Let’s talk about Syria” – Erasmus+ programos KA347 veiksmo projektas, kurį koordinuoja Turkijos Iskenderuno rajono valstybinis švietimo direktoratas. Be mūsų partnerių teisėmis dar dalyvauja mokiniai iš Turkijos mokyklų bei Rumunijos Brašov miesto švietimo inspektoratas bei mokiniai iš šio miesto mokyklų. Šis projektas padės suprasti pabėgėlių padėtį, ugdys toleranciją, atjautą, gebėjimą bendrauti užsienio kalba. Mokiniai lankysis Rumunijoje ir Turkijoje, kur susitiks su įvairiais pareigūnais. (nuo 13 iki 19 metų)

Visi trys projektai suteiks galimybę ne tik patobulinti užsienio kalbą, bet ir susirasti draugų  iš 9 užsienio valstybių net ir tiems, kuriems nepavyks ten išvykti. Visų partnerių atstovai atvažiuos į mūsų mokyklą! Per dvejus metus mes net tris kartus priimsime užsienio mokinių delegacijas savo mokykloje!

Kviečiame visus – nuo mažiausio iki vyriausio – aktyviai įsitraukti į projektų veiklą.