Get Adobe Flash player
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Kvalifikacinė kategorija Pareigos,

dėstomas dalykas

Kontaktai
1. Ramūnas Bružas II vadybinė kategorija

Vyresn. mokytojas

Direktorius

 Rusų kalba

ram.bruzas@gmail.com
2. Rima Gudžiūnienė III vadybinė kategorija

Vyresn. mokytoja

Direktoriaus pavaduotoja

Muzika

gudrim79@gmail.com
3. Virginija Krikščikienė Mokytoja metodininkė Lietuvių kalba virginija.krikscikiene@gmail.com
4. Birutė Šimanauskienė Vyresn. mokytoja Vokiečių kalba birute.frau@gmail.com
5. Vaida Aušrienė Mokytoja metodininkė Informacinės technologijos ausrienevaida@gmail.com
6. Dalia Garšvienė Vyresn. mokytoja Lietuvių kalba d.garsviene@gmail.com
7. Vilija Paškauskienė Mokytoja metodininkė  Etika  
8. Raminta Sakavičienė Vyresn. mokytoja

Vyresn. mokytoja

Mokytoja

Biologija

Gamta

Chemija

raminta.ramintaa@gmail.com
9. Laima Macaitienė Mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas laimac5@gmail.com 
10. Regina Klevinskienė Mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas reginakle@gmail.com
11. Jūratė Bružienė Mokytoja metodininkė

Vyresn. mokytoja

Pradinis ugdymas

 

Rusų kalba

brujurate@gmail.com
12.  Jūratė Jokubauskienė Mokytoja Pradinis ugdymas juraciukas77@gmail.com 
13. Stanislavas Feiza Vyresn. mokytojas Istorija

Geografija

Pilietiškumo pagrindai

Ekonomika

stanislovas_feiza@yahoo.com
14. Kristina Budrikienė Vyresn. mokytoja

Metodininkė

Dailė

Technologijos

kristabudrikiene@gmail.com
15. Vytautas Giedraitis Vyresn. mokytojas Traktorininkų mokymai vytasgiedraitis@gmail.com
16. Inga Valinčienė Vyresn. mokytoja Kūno kultūra i.valinciene@yahoo.com
17. Aurelija Balčiūnienė Mokytoja Šokis  
18. Laima Tamulienė Mokytoja Tikyba laimiske@gmail.com
19. Loreta Vaičiulienė Vyresn. mokytojas Anglų kalba vaiciulienel@yahoo.com
20. Edita Šubinienė Vyresn. soc. pedagogė. Socialinė pedagogė adatee@gmail.com
21. Ramutė Stonienė Vyresn. mokytoja Matematika ramike620@yahoo.com
22. Ričardas Višinskas Vyresn. mokytojas

Vyresn. mokytojas

Technologijos

Žmogaus sauga

ricardasvisinskas@gmail.com
23. Laima Butkienė Bibliotekininkė Bibliotekininkė laimute666@yahoo.com

 

24. Aleksienė Vilma Specialioji pedagogė. Logopedė aleksiene.vilma490@gmail.com
25. Viktorija Simokaitienė Vyresn. logopedė Logopedė viktorija.simokaitiene@gmail.com
26. Jonas Jocius Vyresn. mokytojas

 

Fizika jonas.jocius@gmail.com
27. Kristina Vilkaitienė Vyresn. auklėtoja Ikimokyklinės grupės auklėtoja kristinavilkaitiene@gmail.com
28. Vilma Dimšienė Vyresn. auklėtoja Ikimokyklinės grupės auklėtoja vdimsliene@gmail.com
29. Iesa Blėdytė   Priešmokyklinio ugdymo pedagogė nsbldyt@gmail.com
30. Rūta Rukšėnaitė- Klevienė   Priešmokyklinio ugdymo pedagogė taurum@gmail.com