Mokinių atsiliepimai apie stovyklą

Birželio 12-13 dienomis kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“ vyko projekto ,,Dinamiškai tobulėjančios mokyklos inkliuzinis modelis“ matematikų stovykla. Mūsų mokyklai atstovavo šie mokiniai: Gita Gliaudytė (8 klasė), Gabrielė Tamošaitytė (8 klasė), Laurynas Kleiva (7 klasė), Sabina Dulevičiūtė (6 klasė), Kamila Dubinskaitė (6 klasė). Mokinių atsiliepimai apie stovyklą puikūs.

Gita: ,,Stovykla buvo super ! Susiradome daug draugų, išmokome daug naujų žaidimų bei matematinių sprendimų. Stovykla buvo nuostabi, veikloms netrukdė joks lietus. Buvome apgyvendinti šešiese, tad nebuvo laiko nuobodžiauti. Pastiprinome savo žinias. Nerealu!”

Gabrielė: ,,Puikiai praleidau šią stovyklą. Nors stovykla truko vos dvi dienas, bet jos buvo kupinos nuotykių. Veiklos buvo suskirstytos taip, kad nebuvo kada nuobodžiauti. Labiausiai patiko ,,Orientacinis” ir kiti žaidimai. Džiaugiuosi susiradusi naujų draugų ir prasmingai praleidusi laiką.”

Laurynas: ,,Buvo įdomu – buvo ką veikti. Klausėmės paskaitų, patys kūrėme matematikos užduotis. Laisvalaikiu šokom, žaidėme įvairius žaidimus. Labiausiai patiko žaisti ,,Bulvę”. Stovykloje dalyvavę mokiniai buvo draugiški. Norėčiau ir kitąmet dalyvauti tokioje stovykloje.”

Kamila: ,,Susiradau daug naujų draugų, todėl stovykloje buvo labia smagu. Patiko žaidimas naktį ,,Tiesa – drąsa”. Norėčiau, kad būtų daugiau tokių stovyklų ir jos truktų ilgiau. Tik susipažinome ir jau reikia skirtis…”

Sabina: ,,Stovykloje buvo smagu. Laisvu laiku labai linksmai žaidėm ,,Bulvę”. Patiko beveik visos veiklos, tik paskaitos buvo nuobodžios. Susipažinau su naujais draugais. Norėčiau tokios stovyklos kitąmet, tik ilgesnės”.

Stovyklaujant mokytis visada ir linksma, ir naudinga.

Vyresnioji matematikos mokytoja Rita Petrošienė