2017-09-29

Vaisiai vaikučius vilioja –

Dėdė Derlius dovanoja,

Grybų girliandėles griauna,

Kiekvienam kraitelę krauna.                        (Z. Budrienė)

Ruduo – tai nuostabus metų laikas, kai gamta nudažo žemės paklotą įvairiausiomis spalvomis, kai mūsų sodai atiduoda sunokusius vaisius ir daržoves. Tai metas, kai pasitelkus savo fantaziją, galima sukurti žavingiausias rudenines puokštes, kompozicijas. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, reikėjo pasukti galvas. Ką įdomaus, smagaus ir netikėto galime sukurti margaspalvei rudens gėrybių parodai?

Margaspalvės rudens gėrybių parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais.

1-4 klasių mokiniai kartu su tėveliais, kurdami įvairius darbelius iš gėrybių, nustebino savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekviena daržovė pavirto netikėtu, nuostabiu darbeliu. Vaikai ir jų tėveliai sukūrė nuostabius darbelius  iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų rudens gėrybių. Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai visą savaitę džiugina mokyklos bendruomenę. Meno studijos mokiniai su mokytoja pagamino nuostabius „pelėdžiukus“ iš medžių lapų.

Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodėlėje.