Kalėdinių atvirukų paroda – akcija „Dalinuosi šiluma ir gerumu…

2018-01-03

Pradinių klasių mokytoja Laima Macaitienė

Kalėdos-tai metas, kai visas pasaulis pasineria į linksmą šventinį šurmulį. Ne paslaptis – šis šurmulys susijęs su gerumu. Gerumu duoti. Tradicija tapo, prieš didžiąsias šventes, aplankyti tuos, kurie vieniši, pradžiuginti juos rankų darbo atvirutėmis, dovanoti džiaugsmą kitiems.

Girkalnio pagrindinės mokyklos mokiniai jau trečius metus per adventinį laikotarpį gamina kalėdinius atvirukus. Paskelbta akcija gaminti kalėdinius sveikinimus įkvėpė nevieną mokinį. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir tėveliai, ir mokytojai, ir Girkalnio Carito savanorystės bendrija. Mokiniai padovanojo vienišiems, ligotiems, senyviems Girkalnio bendruomenės žmonėms rankų darbo atviruką. Pasidalinome gerumu su Girkalnio miestelio, Pramedžiavos , Milašaičių , Ražaitėlių kaimų žmonėmis.

Per visą akcijos laikotarpį pagaminta ir išdalinta 74 kalėdiniai atvirukai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie akcijos ir tikimės, kad ši tradicija tęsis dar ilgai, nes juk gerumu dalintis yra taip gera!