2017-01-06

Žiema – ramybės, jaukumo ir susikaupimo laikas. Kartu su Adventu prasideda ir atgailos, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpis, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų. Pasinėrę į šventinius stebuklus ir laukdami Kalėdų senelio, nelikome abejingi, norintys pasidalyti savo šiluma ir gerumu.

Jau antri metai Girkalnio pagrindinės mokyklos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai dalyvauja kalėdinio atviruko akcijoje „Dalinuosi šiluma  ir gerumu…“ Adventinėje popietėje paskelbta akcija gaminti kalėdinius sveikinimus įkvėpė nevieną mokinį. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė tėveliai, mokytojai. Mokiniai padovanojo vienišiems, ligotiems, seniems Girkalnio bendruomenės žmonėms rankų darbo atviruką. Per visą akcijos laikotarpį pagaminta ir išdalinta 60 kalėdinių atvirukų Akcijos tikslas buvo pradžiuginti senolius.

Galime drąsiai teigti, jog kiekvieno aplankytojo veide šypsena buvo įžiebta!

Mokytoja Laima Macaitienė