Dalyvavome jaunųjų matematikų olimpiadoje

Spalio 26 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo (5-6 klasių mokinių) matematikos komandinėje olimpiadoje „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Šią olimpiadą organizavo  Raseinių Šaltinio progimnazijos tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Jaunųjų matematikų olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, darbą komandoje, matematinę kultūrą ir mąstyseną. Dirbdami komandoje, mokiniai sprendė matematinius uždavinius ir testus, susipažino su kitų mokyklų bendraamžiais.

Mūsų mokyklos komandą sudarė 3 penktokai (Rytis Morkus, Vestina Petravičiūtė, Greta Ugenskaitė) ir 3 šeštokai (Benas  Dambrauskas, Skaistė Buziūtė, Dovydas Gudžiūnas). Olimpiadoje dalyvavo septynios komandos. Penkios komandos iš Raseinių rajono ir svečiai iš Tauragės bei Marijampolės „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų. Visoms komandoms teko gerokai paplušėti, nes reikėjo išspręsti net 20 užduočių.

Antrus metus iš eilės matematikos komandinėje olimpiadoje „Šaltinėlio“ taurę laimėjo Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos mokinių komanda. Pagal surinktų taškų skaičių mūsų mokyklos matematikai prizinės vietos neiškovojo, bet  buvome penkti. Mūsų komandai buvo įteiktas diplomas už dalyvavimą 14-oje jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) matematikos komandinėje olimpiadoje „Šaltinėlio“ taurei laimėti ir asmeninės dovanėlės – užrašų knygutės.

Matematikos mokytoja Ramutė Stonienė