Get Adobe Flash player
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

2018-06-11 Sveikatingumo diena Girkalnio pagrindinėje mokykloje

Sveikatingumo diena – tai puikus laikas mokiniams stiprinti sveikatą, atrasti patinkančią ir priimtiną sportinę veiklą.

Birželio 11-osios rytą, Girkalnio pagrindinės mokyklos 5-10 klasių mokinius pasitiko plevėsuojanti Lietuvos mokyklų žaidynių vėliava, kuri skelbė kasmetinę sveikatingumo dieną. Ji buvo suskirstyta į du etapus.

 Pirmame etape mokinių komandos dalyvavo „Kahoot“ sporto viktorinoje ir padedami visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Audronės Bliskienės atliko įvairias praktines užduotis.

Antrasis etapas sukvietė į tarpklasines kvadrato, smiginio, šaudymo ir orientacines varžybas, kur netrūko daug gerų emocijų, bendravimo, bendradarbiavimo, susikaupimo, vienas kito palaikymo ir geros nuotaikos.

Puikių rezultatų pasiekiame ir jais galime džiaugtis kartu su iniciatyviais mokiniais ir aktyviomis klasių bendruomenėmis, taip pat su bendradarbiaujančiomis organizacijomis. Dėkojame Raseinių visuomenės sveikatos biurui už puikius prizus mokiniams. Ariogalos 209 kuopos vadui Andriui Bautroniui dėkojame už galimybę vykdyti šaudymo varžybas.

Už pagalbą organizuojant varžybas dėkoju kolegoms: Laimutei, Virginijui, Editai, Algimantui, mokiniams: Eligijui, Edvinui, Tautvydui ir Kasparui.

 

Vyresnioji kūno kultūros mokytoja Inga Valinčienė